Karnawał

W tym tygodniu dzieci ze świetlicy szkolnej realizowali tematykę zimową. Mamy okres karnawału, dlatego wspólnie z dziećmi dekorowaliśmy sale balonami i serpentynami oraz organizowaliśmy mini bale. W poszczególnych salach rozbrzmiewała muzyka taneczna, przy której dzieci świetnie się bawiły.
Jak co roku w okresie zimowym odbywały się pogadanki tematyczne, związane z porą roku oraz rozmowy z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie. Dzieci rozwiązywały także rozmaite quizy i krzyżówki, związane z karnawałem.
Wykonując prace plastyczne: „Maska karnawałowa” i „Krajobraz zima” dzieci wykazały się dużą pomysłowością i pracowitością.
Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka uczniowie klasy IIb wykonali laurki okolicznościowe.