21 i 22 stycznia – Dzień Babci i Dziadka

Świąteczny czas i ferie zimowe są już za nami. Nasze stęsknione dzieci wróciły do nauki stacjonarnej i do szkolnej świetlicy. Z zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich zaplanowanych aktywnościach plastycznych, ruchowych oraz wyjściach na podwórko szkolne. Z okazji święta Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowywały upominki w postaci laurek, które trafiły w ręce ukochanych babć i dziadków-mamy nadzieję, że sprawiły radość dziadkom.

Dzieci robiły również portrety Babci i Dziadka.

Zgodnie z realizowanym projektem: ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM uczniowie klas pierwszych wykonali pracę plastyczną pt. „Jem owoce i warzywa”. Większość prac została wykonana przy użyciu plasteliny, ale znalazły się też prace owoce i warzywa powstałe dzięki wydzierance.