14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci w świetlicy zrobiły dla swoich nauczycieli przepiękne bukiety, serduszka i roboty z kolorowych kartek i włóczki. Do każdej pracy dołączyły życzenia napisane własnoręcznie, jeszcze nie do końca zgodnie z gramatyką, ale na pewno szczere i z serca. Drodzy Nauczyciele! Jak będziecie w świetlicy zobaczcie do koszyczków, zerknijcie na roboty i bukiety – czekają tam na Was niespodzianki od dzieci.

Uczniowie klasy pierwszej wykonali również prace plastyczną pt: „ Nauczyciel w oczach ucznia”. Dzieci prezentowały swoich nauczy

cieli przelewając swoje wyobrażenie na papier. Całość dekoracji została uświetniona kolorowymi i barwnymi motylami zdobionymi brokatem oraz krótkimi życzeniami dla Wszystkich Nauczycieli Naszej szkoły.