Akcja Góra Grosza

Drodzy Uczestnicy, Przyjaciele i Sympatycy akcji GÓRA GROSZA

Szkoła Podstawowa nr 110 im. ks. Jana Twardowskiego  po raz kolejny, podobnie jak wiele innych szkół podstawowych i przedszkoli w całej Polsce, bierze udział w akcji: GÓRA GROSZA 2020. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) od 26 października 2020 r. do 31 maja 2021 r.

Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce-korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „ Port”.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI GÓRA GROSZA 2020 I TYM SAMYM NIESIENIA POMOCY POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM.


Zbiórki organizowane są przez świetlicę szkolną. W salach świetlicowych oraz przy wejściu do szkoły znajdować się będą puszki, do których można wrzucić „grosze”.

Za każdy grosz serdecznie dziękujemy!

Szczegóły akcji  GÓRA GROSZA 20202021

Share this article
Font Resize