Balony

16 listopada 2018 uczniowie klasy pierwszej mieli okazję poznać zabawy z balonami animacyjnymi. Początkowo dzieci z zaciekawieniem obserwowały skręcanie balonów, z których powstawały  jamniki, biedronki, ryby, ośmiornice, pająki, miecze i szable. Największym powodzeniem cieszyła się ośmiornica. Uczniowie dekorowali swoje przedmioty i zwierzątka wykreowane modelowaniem balonów. Domalowywali wesołe oczy i uśmiechnięte buzie. Modelowanie balonów to atrakcja, która nigdy nie nudzi się dzieciom! Warto posiadać tę umiejętność. Można ją wykorzystać w szkole, na urodzinach, w codziennych zabawach z dziećmi.

Balony animacyjne były prawdziwą niespodzianką dla uczniów klas pierwszych. Zabawa z wykonanymi wytworami stanowiła nową wyśmienitą rozrywkę.

opracowała : Monika Feret