W minionym tygodniu w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Ziemi oraz Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc naszej Planecie. Obejrzeliśmy bajkę pt. “ Ekologiczny Dom”. Odbyły się również zajęcia czytelnicze oraz wspólnie rozwiązywaliśmy rebusy i quizy o ochronie środowiska i gatunkach roślin. Dowiedzieliśmy się czym są prawa autorskie. Powstały świetne prace plastyczne dotyczące Dnia Ziemi. Uczniowie stworzyli również piękne okładki własnych książek. Sprzyjająca pogoda pozwoliła nam na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.