Europejski Dzień Ptaków

W tym tygodniu mieliśmy okazję zajrzeć w fascynujący świat ptaków z okazji Europejskiego Dnia Ptaków! To była prawdziwa przygoda w krainie pięknych i niezwykłych stworzeń. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć inspirujący film, który zaprowadził ich w podróż po najbardziej tajemniczych i interesujących ptakach na całym świecie. Dowiedzieliśmy się, że ptaki to nie tylko piękne stworzenia, ale także pełne niesamowitych umiejętności i adaptacji. A co w Polsce? Dzieci dowiedziały się, że nasz kraj jest domem dla wielu różnorodnych gatunków ptaków, takich jak wróble, skowronki, dzięcioły, a nawet orły! Nasi utalentowani uczniowie wykazali się kreatywnością i wykonali piękne prace plastyczne przedstawiające pawie ogony. Każdy pawi ogon jest niepowtarzalny i przepiękny, tak jak nasze dziecięce wyobrażenia! Nie zabrakło również zabaw związanych z ptakami, które dostarczyły mnóstwo śmiechu i radości. A na zakończenie tego wyjątkowego tygodnia, dzieci czytały wiersze, które ukazały piękno świata ptaków w poezji.Dodatkowo, chcemy Wam przypomnieć, że 6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. To doskonała okazja, aby pamiętać o tym, jak ważne jest uśmiechanie się każdego dnia. Uśmiech może rozjaśnić czyjś dzień, więc nie zapominajcie o nim! 

                                                                                                     

Share this article
Font Resize