Szanowni Państwo Rodzice !

Strajk nauczycieli trwa nadal.
Z uwagi na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa dzieciom, zmuszona jestem zawiesić zajęcia szkolne w środę 17 kwietnia 2019 r.
Jednocześnie informuję, że będzie pełniony dyżur opiekuńczy dla dzieci klasy I (w świetlicy ) w godzinach od 7.00 do 17.00. Dzieci będą miały możliwość zjedzenia obiadu w przedszkolu o zwykłej porze. Jeśli ktoś nie przyśle dziecka do szkoły, a chciałby skorzystać z obiadu, to proszę ten fakt zgłosić do sekretariatu szkoły do godziny 9.00.
Uczniowie klas gimnazjalnych, którzy chcieliby zjeść obiad w szkole, zgłaszają ten fakt do sekretariatu do godziny 10.00. Wówczas catering zostanie dostarczony do szkoły jak zwykle o godzinie 12.25.

Proszę o śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej oraz wiadomości przesyłanych za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
Wszyscy z niecierpliwością i nadzieją czekamy na rozwój sytuacji.
Jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość.

Pozdrawiam,
Zofia Wilczyńska