Informacja dla Rodziców uczniów klasy 1.

Szanowni Państwo Rodzice uczniów klasy I Szkoły Podstawowej nr 110 w Krakowie

Informuję, że w dniach egzaminów gimnazjalnych 11,12 kwietnia 2019 r. zajęcia opiekuńcze nad naszymi pierwszoklasistami, w godzinach przedpołudniowych, będą sprawować nauczyciele Przedszkola nr 67. Proszę rodziców, aby odprowadzali dzieci prosto do przedszkola, które jest przygotowane na przyjęcie naszych uczniów.
Dzieci zjedzą obiad w przedszkolu o wyznaczonej porze, tj. o 12.30. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z obiadu, a nie przysyła dziecka do przedszkola, musi ten fakt zgłosić do godziny 9.00 ( do P67). Dziecko powinno przyjść na obiad i spożyć go z grupą klasową o wyznaczonej porze.
Po zakończonym egzaminie nauczyciel szkoły przejmie opiekę nad naszymi uczniami. Przewiduję, że będzie to około godziny 13.30.( po egzaminie gimnazjalnym) Dzieci pójdą z nauczycielem do świetlicy szkolnej i tam mają zajęcia pod jego opieką. W świetlicy dzieci mają zapewnioną opiekę do czasu trwania pracy świetlicy szkolnej czyli do godz. 17- tej.

Dziękuję Państwu za wyrozumiałość. Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na rozwój sytuacji.

Pozdrawiam
Zofia Wilczyńska

Share this article
Font Resize