Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

Mamy dla Was ważne ogłoszenie dotyczące zakładki „O szkole” -> „Dokumenty do pobrania” na naszej stronie internetowej. Teraz znajdziecie tam nowe dokumenty, które mogą okazać się istotne w pewnych sytuacjach.

Upoważnienie i Zgody na Samodzielny Powrót Dziecka do Domu

Szkoła  zawsze dba o bezpieczeństwo naszych uczniów, a jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie, że każde dziecko jest bezpieczne zarówno w szkole, jak i poza nią. Dlatego też wprowadzamy dokumenty:

 

 

Kiedy te dokumenty mogą być potrzebne?

Te dokumenty są przydatne w przypadku, gdy rodzic lub opiekun pragnie, aby ich dziecko mogło wrócić do domu po lekcjach bez towarzyszenia dorosłej osoby lub odebrane przez osobę upoważnioną.

Jak wypełnić dokumenty?

Aby wypełnić te dokumenty, prosimy o odwiedzenie zakładki „Dokumenty do pobrania” na naszej stronie internetowej. Tam znajdziecie formularze do pobrania i wydrukowania. Następnie, wypełnijcie je dokładnie, podając wszystkie niezbędne informacje. Po wypełnieniu prosimy o dostarczenie dokumentów do szkoły.

Dla naszych najmłodszych uczniów

Jeśli Wasze dziecko jest jeszcze za młode, by samodzielnie wracać do domu, nie ma potrzeby wypełniania dokumentów o samodzielny powrót do domu. Rodzice lub inne upoważnione osoby będą nadal odpowiedzialne za odbieranie dzieci po lekcjach.

Share this article
Font Resize