Kampania Rowerowy Maj 2022

Kampania Rowerowy Maj 2022

Już wkrótce w naszej szkole wystartuje ogólnopolska Kampania Rowerowy Maj. To największa akcja w Polsce, promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Zachęca do zmiany w sposobie przemieszczania się – do odejścia od korzystania z samochodu. 

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami organizacji Kampanii Rowerowy Maj w naszej szkole.

Ulotka dla rodziców

Rowerowy Maj- regulamin

 

Share this article
Font Resize