Konkurs informatyczny „Bóbr”

14 listopada 2017 roku – odbędą się zawody Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” dla klas gimnazjalnych. Konkurs odbędzie się on-line, może w nim wziąć udział maksymalnie 20 uczniów. Osoby zainteresowane odsyłam na stronę http://www.bobr.edu.pl/. Warto również zajrzeć do Archiwum konkursu, aby obejrzeć zadania z poprzednich lat. Większość z nich nie wymaga konkretnej wiedzy, ale algorytmicznego i logicznego myślenia.
Zasady konkursu są podobne do zasad konkursu matematycznego „Kangur”. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Rozpoczęła się już rejestracja do konkursu informatycznego „BÓBR”. Szkoła jest już zarejestrowana, ale uczniowie, którzy chcą wziąć w nim udział, muszą osobiście zarejestrować się i dołączyć do szkoły wyszukując ją w bazie szkół lub podając kod dostępu uG22. Jeżeli brali udział w poprzedniej edycji konkursu, muszą skorzystać z poprzedniej rejestracji. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie informacji o zamiarze uczestniczenia w konkursie poprzez dziennik elektroniczny.

Share this article
Font Resize