Wyniki konkursu poezji ks. Jana Twardowskiego

We wtorek, 7 grudnia, odbył się w naszej szkole już po raz 10 konkurs poezji ks. Jana Twardowskiego. W tym roku hasłem przewodnim był cytat naszego patrona: Jest taka wdzięczność, kiedy chcesz dziękować, lecz przystajesz, jak gapa, bo nie widzisz komu. A przecież sam nie jesteś płacząc po kryjomu. Z racji trwającej wciąż pandemii konkurs odbył się, tak jak i w roku ubiegłym, w formie zdalnej. Trzydzieścioro uczestników z Krakowa w wieku od 5 do 11 lat przesłało swoje recytacje wierszy, a Jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach: grupa przedszkolna, klasy I-III oraz klasy IV-VI. Konkurs był wyrównany, ale serca jury podbiły najmłodsze uczestniczki: Nel z Przedszkola nr 67 oraz Marysia z Przedszkola nr 2. W pozostałych kategoriach pierwsze miejsca zdobyły: ex aequo Ewa i Kinga z SP nr 19, Hania z SP nr 110 (kl.I-III) oraz Carina z SP nr 62 (kl.IV-VI). Gratulujemy!