Konkursu Galerii Sławnych Kobiet

W miniony tydzień uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję przedstawić sławne kobiety w sposób niezwykle kreatywny i inspirujący. Podczas tego wyjątkowego konkursu uczniowie z różnych klas zainspirowani postaciami takimi jak Iga Świątek, Maria Skłodowska-Curie i inne wybitne kobiety. Nie tylko opowiedzieli o ich życiu i osiągnięciach, ale także wcielili się w role, przywdziewając kostiumy, które odzwierciedlały charakter i epokę, w której żyły ich bohaterki. Dodatkowo, przygotowaliśmy plakaty z fascynującymi informacjami, które towarzyszyły prezentacjom, dostarczając dodatkowej wiedzy na temat tych wybitnych postaci. Wszystkie prezentacje były niezwykle inspirujące i przemyślane, pokazując ogromny wysiłek i zaangażowanie naszych uczniów. To wspaniałe doświadczenie nie tylko poszerzyło ich wiedzę, ale również pomogło zrozumieć, jakie znaczenie miały te wyjątkowe kobiety w historii i jak mogą być one źródłem inspiracji dla dzisiejszych młodych ludzi.

Share this article
Font Resize