Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/helpers.less.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82 Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/helpers.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82 Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/media-queries.less.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82 Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/media-queries.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82 Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/animations.less.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82 Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/./less/animations.less) is not within the allowed path(s): (/usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/MH01/domains/sp110krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/dylan_addons/admin/lessc.inc.php on line 82

Lato w szkole-ważne informacje!

Szanowni Rodzice, 

Od 1 lipca dzieci nie będą miały darmowej komunikacji, dlatego prosimy o zakup dwóch ulgowych biletów 20 minutowych (przejazd na miejsce i z powrotem do szkoły). 

Informujemy także, że mamy jeszcze trzy ostatnie miejsca: dwa na  II (04-08.07) i  jedno na III (11-15.07) turnus.

 

Kierownik i wychowawcy

Share this article
Font Resize