Mój wymarzony zawód

W tygodniu związanym z tematyką zawodów dzieci z klasy pierwszej z chęcią opowiadały o pracach ludzi. Humorystyczną zabawą okazały się „Zawodowe kalambury”. Uczniowie  wzięli również udział w świetlicowym konkursie pod tytułem „Mój wymarzony zawód”. Na kartkach papieru przedstawiły swoje dziecięce marzenia dotyczące przyszłej pracy. Zainteresowania dzieci okazały się bardzo różnorodne. Uczniowie wymalowali zawody m.in.: piłkarza, piosenkarki, kucharza, baletnicy, weterynarza i artysty. Pierwsze miejsce zdobyła praca Oli Zembaty. Na drugim uplasowała się Rozalia Komborska, a na trzecim Milena Knurowska. Wspaniałe czwarte miejsce uzyskała Sara Krzyżostanek. Wyróżnione zostały również prace: Hani Mikusek, Doroty Wojtery, Antosi Słoty, Mileny Waśniowskiej oraz Natalii Batowskiej.

Share this article
Font Resize