Nasi uczniowie wolontariuszami przy 17 PZU MARATONIE CRACOVIA

22 kwietnia 2018 r w Krakowie odbył się 17 PZU Maraton Cracovia. Tradycją naszej szkoły jest włączenie się w pomoc przy organizacji tej imprezy sportowej. Nasi uczniowie pracowali jako wolontariusze przy punktach odświeżania. Podziwiali uczestników biegu, podawali wodę pozdrawiali i dopingowali.  Wśród wolontariuszy byli tacy,  którzy od początku nauki w naszej szkole zgłaszali się jako wolontariusze do pracy w maratonach i półmaratonach organizowanych na terenie miasta Krakowa. Kilku z nich zaczęło przygodę z bieganiem. Mają za sobą pierwsze starty w imprezach biegowych. Uczeń klasy III b Michał w tym roku brał udział w  sobotnim biegu organizowanym w ramach tej biegowej imprezy. Marzy mu się w przyszłości pokonać pełny dystans biegu maratońskiego. Trzymamy za niego kciuki.

Share this article
Font Resize