Czas zabawy i relaksu

Ostatni tydzień roku szkolnego był bardzo intensywny. Wyjścia klasowe, Dzień Sportu, przygotowanie do zakończenia roku szkolnego.

Klasy pierwsze wybrały się na pierwszy wspólny spacer do Parku Jordana. W planach wycieczki były m.in.: zabawy na placu zabaw, gra w piłkę nożną, zabawa w berka agenta. Wszyscy wesoło spędzili czas, czas, dobrej zabawy, wypoczynku i integracji międzyklasowej.

Klasa druga uczestniczyła w spotkaniu z panią Beatą Ostrowicką, autorką książek dla dzieci i młodzieży. 

Klasa trzecia pojechała do ZOO. Dzieci wróciły zmęczone, ale przepełnione wrażeniami. ZOO pokazało nam różnorodne oblicza. Podziwialiśmy ogromną ilość odmian gatunków zwierząt i ptaków. To był dobrze spędzony czas na zakończenie pierwszego etapu edukacji.

Share this article
Font Resize