Pasowanie na Ucznia 110-tki!

14 października 2021 roku odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia i I b. W tym roku, ze względu na pandemię, uroczystość odbyła się bez udziału rodziców oraz kolegów i koleżanek z klas II i III.
Pasowanie to bardzo ważne wydarzenie w szkolnym życiu pierwszoklasisty. To właśnie od tego dnia każdy uczeń czuje się pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny. Po pięknej prezentacji swoich umiejętności, Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. Następnie Pani Dyrektor, poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka, zamieniała go w prawdziwego ucznia.W ten sposób wszyscy oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominek.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i dobrze spędzonego czasu w murach naszej szkoły.

Share this article
Font Resize