Powrót do szkoły.

Szanowni Państwo!
10 stycznia 2022 roku (poniedziałek) uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym.
Organizacja pracy szkoły będzie odbywała się w dalszym ciągu w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. 
W szkole nadal obowiązuje zachowanie dystansu między osobami przebywającymi na terenie szkoły (szczególnie w miejscach wspólnych); ogranicza się gromadzenie uczniów i utrzymuje obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych.

Obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej (do odwołania) został uregulowany w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń , nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Proszę o zaopatrzenie dzieci w maseczki.

Szczegółowe informacje dotyczące ograniczeń oraz innych informacji znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:
(komunikat https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/powrot-uczniow-do-nauki-stacjonarnej-od-10-stycznia-2022-r )
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/bezpieczenstwo.

  

 

Share this article
Font Resize