Pożegnanie byłego Dyrektora

 Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 30 stycznia 2018 r. zmarł wieloletni były Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 110 i Gimnazjum nr 22

mgr Janusz Szczepka

 nierozerwalnie związany ze szkołą w Dębnikach od 1984 roku. Nauczyciel matematyki i chemii. Pełnił funkcję wicedyrektora,  a w latach 1987 do 2006  roku był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 110, a następnie Gimnazjum nr 22.

Wychował wiele pokoleń dzieci i młodzieży, młodych Dębniczan. Uczniowie darzyli go zawsze dużą sympatią i ogromnym szacunkiem. Jako przełożony był wymagający, sprawiedliwy i serdeczny,  zawsze służył radą i pomocą.

Zapamiętamy go jako serdecznego Kolegę i Przyjaciela, wrażliwego Człowieka o dobrym sercu, oddanego Dyrektora, dbającego o dobre imię naszej szkoły. Na zawsze zachowamy go w naszej pamięci.

 

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy

 Społeczność Uczniowska

Share this article
Font Resize