PRZYTULMY POLSKĘ DO SERCA – PROJEKT

 

PRZYTULMY POLSKĘ DO SERCA

projekt z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

pod patronatem  Rady Dzielnicy VIII

organizowany przez

Szkołę Podstawową z OI nr 30,  Szkołę Podstawową nr 110

Przedszkole nr 67, Zespół Szkół Łączności

 

To widowisko słowno – muzyczne, jubileuszowy koncert w którym wystąpią dzieci z przedszkoli i młodzież ze szkół Dzielnicy VIII Miasta Krakowa. W koncercie zaprezentują się laureaci konkursów  muzycznych i recytatorskich organizowanych przez nasze placówki.

 

14 listopada 2018 r – Konkurs recytatorski  dla uczniów szkól podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. „ Mam biało-czerwone serce – Niepodległa wierszem malowana” – organizator Szkoła Podstawowa nr 10 w Krakowie ul. Skwerowa 3

 

15 listopada 2018 r – Konkurs wokalny „ Dębnicki przegląd Piosenki Ułańskiej” dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych – organizator Szkoła Podstawowa z OI nr 30 w Krakowie ul. Konfederacka 12

 

13 listopada 2018 r – konkurs wokalny- „Śpiewam o Polsce” dla przedszkoli i zerówek organizator – Samorządowe Przedszkole nr 67 w Krakowie ul. Skwerowa 3

 

14 listopada 2018 r- konkurs recytatorski – „ Przytulmy Polskę do serca” dla przedszkoli i zerówek – organizator – Szkoła Podstawowa z OI nr 30 w Krakowie ul. Konfederacka 12

Share this article
Font Resize