Ślubowanie I klasy

DSC_016712 października 2018 roku odbyło się uroczyste pasowanie na Pierwszoklasistę.

W pierwszej części uroczystości uczniowie naszej szkoły – mali i duzi – zaprezentowali program artystyczny pt. „Jak oni ślubują”. Podczas występu pierwszaki pokazały, jak dużo już się nauczyły. Recytacje, piosenki i gra na instrumentach zdobyły uznanie zarówno w oczach jury, które oceniało występ, jak i zgromadzonej publiczności.

W drugiej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor wielkim ołówkiem dokonała pasowania ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 110 im. ks. Jana Twardowskiego. Każdy otrzymał upominek – tornister z niespodzianką.

Miłym zakończeniem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści życzymy wielu wspaniałych chwil w murach naszej szkoły, sukcesów w nauce, pogody ducha, uśmiechu na co dzień i wytrwałości w pokonywaniu wszelkich trudności jakie staną na Waszej drodze.

Powodzenia!

opracowała :Agnieszka Szefer-Walas

Share this article
Font Resize