Szkolny Integracyjny Piknik Jesienny 

06.10.2023r. odbył się Szkolny Integracyjny Piknik Jesienny 
Z radością i dumą patrzyliśmy na naszą „Szkolną Rodzinę”. Postawiliśmy sobie niełatwe cele. Teraz możemy powiedzieć – udało się!!! Pokazaliśmy, że razem możemy wiele zdziałać!
Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tego przedsięwzięcia.
Dzięki inicjatywie Rady Rodziców udało się zebrać środki na wsparcie potrzeb szkoły, a dzięki zaangażowaniu Wszystkich – zintegrować całą społeczność szkolną. Podczas pikniku były widoczne radosne rozmowy, żarty, aktywny udział w loterii, kiermaszu, zabawach i grach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Wspólnie udało się nam zbudować serdeczny i radosny klimat naszego pikniku.
Wiemy ile pracy włożono, aby przygotować i przeprowadzić to wydarzenie. Dziękujemy Przedstawicielom Rady Rodziców, którzy koordynowali całe przedsięwzięcie i Wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w działania organizacyjne. Nauczycielom dziękujemy za kreatywne pomysły, poświęcony czas i aktywny udział w imprezie. Podziękowania kierujemy również do Uczniów, którzy wzięli udział w przygotowaniach i wspaniałe wypełnili przydzielone im zadania. Wreszcie dziękujemy Wszystkim przybyłym za dobrą energię, którą przynieśli na naszą imprezę, za uśmiechy, serdeczne słowa i gesty, za stworzenie wspaniałej i przyjaznej atmosfery.
To był niezwykły dzień, który dał nam wiele satysfakcji, ale przede wszystkim poczucie jedności naszej społeczności szkolnej. Właśnie to poczucie jedności pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Jesteśmy pewni, że wspólnie – dla Naszych Dzieci i Uczniów, podejmiemy jeszcze niejedno wyzwanie.

Share this article
Font Resize