Szkolny konkurs piosenki wiosenno – ekologicznej

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki Wiosenno- Ekologicznej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie piosenki wiosennej lub ekologicznej oraz dostarczenie podpisanej zgody rodzica i oświadczenia RODO. Zgłoszenia należy kierować do wychowawców klas. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Koordynatorzy konkursu:         

p. Katarzyna Kozak, p. Marzena Zgorzelska                                                                                                                                                                                                

                                                                                                       Konkurs piosenki wiosennej- regulamin                                            

Share this article
Font Resize