Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie…

Bardzo nas cieszą prace, które dostajemy od Naszych Dzieci, tym bardziej, że czas jest trudny i wiemy, że Nasi Uczniowie mają dużo pracy. W tygodniu poświęconym zdrowiu, zdrowemu żywieniu i zdrowemu stylu życia miałyśmy dla Was mnóstwo ciekawych informacji, wiele propozycji prac plastycznych, a przede wszystkim miałyśmy nadzieję usłyszeć lub zobaczyć na rysunkach jak Wy dbacie o własne zdrowie. I jak zawsze nas nie zawiedliście. Dostałyśmy dwie prace od Mateusza K. z klasy I a – Mateuszku, dziękujemy za zdrowe zęby oraz rysunek pokazujący jak wyglądają ręce, które są pełne bakterii. Jesteśmy pewne, że wiesz jak dbać o zdrowie 🙂

Wszystkich zapraszamy do oglądania i zachęcamy do przesyłania prac na naszą świetlicową stronę.

Share this article
Font Resize