Miniony tydzień w świetlicy szkolnej był czasem pełnych działań ukierunkowanych na zdrowie, ruch i zabawę. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem dyskutowali o znaczeniu słynnego powiedzenia ” W zdrowym ciele zdrowy duch” . Wszyscy byli zgodni , że aktywność fizyczna, dieta i dużo snu to samo zdrowie, dobry nastrój i samopoczucie. Dużo rozmawialiśmy o głównych bohaterach święta Dnia Niewidzialnej Pracy , którzy za swój trud nie otrzymują wynagrodzenia i którym warto powiedzieć zwyczajnie „dziękuję” za to co robią. Ulubionymi zajęciami świetliczaków były oczywiście zajęcia ruchowe: zabawy z piłką, skakankami i hula-hop. Zwieńczeniem tygodnia były kreatywne prace plastyczne.;)