„W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Miniony tydzień w świetlicy szkolnej był czasem pełnych działań ukierunkowanych na zdrowie, ruch i zabawę. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem dyskutowali o znaczeniu słynnego  powiedzenia ” W zdrowym ciele zdrowy duch” . Wszyscy byli zgodni , że  aktywność fizyczna, dieta i dużo snu to  samo zdrowie, dobry nastrój i samopoczucie. Dużo rozmawialiśmy o  głównych bohaterach  święta  Dnia Niewidzialnej Pracy , którzy za swój trud nie otrzymują wynagrodzenia i którym warto powiedzieć zwyczajnie  „dziękuję” za to co robią. Ulubionymi zajęciami świetliczaków były oczywiście  zajęcia ruchowe: zabawy z piłką, skakankami i hula-hop. Zwieńczeniem tygodnia były kreatywne prace plastyczne.;)

20260408_125753_copy_1600x1200

Zdjęcie 1 z 25

Share this article
Font Resize