Wielkanocny czas nadchodzi

Wielkanocny czas, który mamy przed sobą jest niezwykle ciężki i trudny. Nasze Dzieci nie chodzą do szkoły, nie wypełniają swoim śmiechem i gwarem świetlicy, nie uczestniczą w zajęciach dodatkowych. Mimo lekcji, zadań i obowiązków, które teraz Nasi Uczniowie muszą realizować zdalnie, znalazły się takie Osoby, które zrobiły prace dla nauczycieli świetlicy. Mowa o Emilce z klasy I a, Oli z klasy II a oraz Zuzi z klasy II a. Kochane Dziewczyny, Wasze prace są piękne i bardzo żałujemy, że nie mogą się prezentować na świetlicowej tablicy, ale mamy nadzieję, że na stronie Naszej Szkoły wszyscy będą mogli je podziwiać 🙂 Dziękujemy również Gosi z klasy I a za wykorzystanie propozycji zajęć przesłanych przez nauczycieli.  Gosiu! czekamy z niecierpliwością na relację, która propozycja najbardziej przypadła Ci do gustu:-)

Oprócz prac plastycznych Nasze Dzieci mogły spróbować swoich sił w grze pt. Asy internetu. Z bardzo dobrych źródeł wiemy, że grę z sukcesem ukończyła Zuzia z klasy II a. Gratulujemy!

 

Share this article
Font Resize