Wiosna- ach to Ty!

Ubiegły tydzień w naszej świetlicy upłynął pod znakiem wiosny. Mieliśmy szukać jej zwiastunów, witać ptaki z dalekiej podróży, zachwycać się pierwszymi kwiatami…Niestety sytuacja, w której jesteśmy, nie pozwala na spacery, a oznaki wiosny podziwiamy z naszych balkonów, okien i własnych przydomowych ogródków. Ale czy to oznacza, że przepiękne barwy wiosny nam umkną? Absolutnie nie! Nasi Wspaniali Chłopcy postarali się aby cudowne barwy wiosennej tęczy tchnęły nadzieję w nas wszystkich. Zapraszamy do oglądania prac Mateusza G. z klasy I a oraz Damiana z klasy II a. Chłopaki, dziękujemy – Wasze prace to mistrzostwo! Dzięki Wam wiosna zawitała w naszej szkole:-)

Mamy też dla Was niespodziankę 🙂 Damian zrobił karmnik z Tatą i pomalował go razem z Mamą i Siostrą oraz zasadził rzeżuchę i cebulkę. Efekty pracy Damiana można podziwiać na naszej stronie internetowej.

 

Share this article
Font Resize