Wycieczka klasy 8 na Pilsko :)

W czwartek, 21.05, klasa 8 wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę w góry, a dokładniej na Pilsko. Po trudach wysiłku umysłowego podczas egzaminów przyszedł w końcu czas na relaks, a ten najlepiej udaje się na łonie natury. Najpierw dojechaliśmy do Korbielowa, skąd żółty szlak poprowadził nas na Halę Miziową, gdzie w schronisku prosiliśmy się pierogami i schabowym. Pyszne było! Po odpoczynku czwórka śmiałków postanowiła zdobyć szczyt i po 30 minutach ostrej wspinaczki udało się dotrzeć na wysokość 1557m, najwyższy punkt Beskidu Żywieckiego. Gratulujemy! Żałując, że to ostatni wypad w góry z taką ekipą i umykając w pośpiechu przed deszczem, wróciliśmy do Krakowa.

IMG-20260522-WA0002

Zdjęcie 1 z 4

Share this article
Font Resize