Wycieczka klasy IIIa do Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI

Uczniowie klasy III a wzięli udział w  ” Pokazie eksperymentów ” w Centrum  Nauki  i Zmysłów WOMAI.

Była  to nauka w bardzo widowiskowej odsłonie. Fizyka i chemia stały  się tutaj  źródłem świetnej, elektryzującej zabawy, pełnej zaskoczeń i efektów.

1000049287

Zdjęcie 1 z 5

Każdy na pewno wyniósł z tych pokazów  coś  ciekawego, zrozumiałego i inspirującego.
 
 
 
Share this article
Font Resize