Uczniowie klasy III a wzięli udział w ” Pokazie eksperymentów ” w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI.
Była to nauka w bardzo widowiskowej odsłonie. Fizyka i chemia stały się tutaj źródłem świetnej, elektryzującej zabawy, pełnej zaskoczeń i efektów.
Każdy na pewno wyniósł z tych pokazów coś ciekawego, zrozumiałego i inspirującego.