Wyniki konkursu „Portret ulubionego pracownika szkoły”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Portret ulubionego pracownika szkoły”. Wszystkie prace były piękne i przyniosły dużo radości. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne, dlatego w jury brali udział wszyscy pracownicy szkoły. Każdy mógł zagłosować na trzy prace, które zostały ponumerowane. Po podliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców:

Zwycięzcy

I miejsce – Tomasz S. 3a

II miejsce – Aleksander M. 3a

III miejsce – Zuzanna B. 3b

 

Wyróżnienia

Bronisława J. 1b

Jagoda Z. 1a

Jan M. 1a

 

Punktowane prace

Malwina W. 2a

Michał T. 3b

Oliwia S. 3b

Zofia W. 2a

Gabriela Ch. 3a

Oliwia Z. 2a

Felicja T. 2a

Helena Ś. 2b

Jagoda T. 1c

Kazimierz J. 3a

 

 

Wszystkim Zwycięzcom gratulujemy!

 

Share this article
Font Resize