Wystawa prac uczniów ze świetlicy szkolnej

W dniu 14.06 2021r. w Szkole Podstawowej nr 110 odbyła się wystawa  prac plastycznych uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Dzieła zaprezentowane na wystawie wykonane zostały różną techniką z wykorzystaniem papieru, bibuły, kartonu czy przedmiotów codziennego użytku takich jak jednorazowe talerzyki, patyczki do lodów czy rolki papieru toaletowego. Kreatywni uczniowie pod kontrolą nauczycieli nadali im drugie życie. Z talerzyków narodziły się  łabędzie, z patyczków do lodów zbudowano karmniki dla ptaków, a rolki papieru zamieniły się we wszędobylskie pająki .

Celem wystawy było zaprezentowanie rodzicom oraz okolicznym mieszkańcom części prac wykonanych przez uczniów w ramach zajęć świetlicowych.

 

 

Share this article
Font Resize